אודות

פרנקלס - חדשנות, טעם וחוויה!

אנו שמחים וגאים ללוות אתכם 25 שנה ברציפות, ולייצר לכם הווי טעים, בריא ומפנק. לכל אורך הדרך אנו דואגים לכם למבחר עשיר של עוגיות פריכות, שממלאות את הבית בניחוחות, ואת הלב בשמחה אמיתית.

פרנקל'ס הוקמה במטרה לייצר עוגיות מיוחדות לפסח, כאלו שיעניקו טעם חגיגי לכל אורך החג. עם השנים הפכה חברתנו למותג מוביל, שממשיך לחדש, להפתיע ולרגש. ומחברה לייצור עוגיות פסחיות, הפכה למותג אהוב המספק מאפים ברמת על לחג הפסח ולכל השנה כולה. 

פסח כשר, שמח וטעים!

לכל אורך הדרך היינו ערים לצורך שלכם, ופיתחנו מבחר מוצרים ייעודיים לפסח ולכל ימות השנה, שמתאימים לכל משפחה, ומעשירים את ימי החג, השבת והחול.

החברה שלנו מציגה סדרות מובילות של מוצרים: מאפים מתוקים בשלל טעמים, תוספות ומילויים. מאפים מלוחים פריכים וקראנצ'יים. קינוחים מפנקים. חטיפים וממתקים משובחים.

טעמים של בריאות

כחברה שחרטה על דגלה את ערך הבריאות, הצלחנו לייצר נוסחה בלעדית ומופלאה, הבאה לידי ביטוי במבחר אדיר של מוצרים נטולי גלוטן או סוכר. הליין הייחודי נותן מענה לצרכים שונים ורגישויות רבות. הודות למוצרים הללו יכולים אנשים רבים ברחבי הארץ והעולם ליהנות ממאפים עשירים נטולי גלוטן וסוכר, מבלי לוותר על פינוקים יומיומיים בטעם של עוד.

את המוצרים האיכותיים שלנו ניתן לרכוש באתר, ברשתות המובחרות או בחנויות הטבע המובילות.

ככה זה כשמצליחים להגשים חזון, ולהביא את בשורת הבריאות, החדשנות והטעם לכל בית בעולם…